Mam na imię Karolina i w tym roku zdałam maturę. Dotychczas opiekowałam się małymi dziećmi prywatnie, umawiając się z rodzinami głównie w okresie wakacyjnym. Jestem także animatorem – amatorem zabaw dziecięcych. Rozpoczynając pracę w żłobku „Radosne Dzieciaki” na Mokotowie nie sądziłam, że stanie się ona moją pasją. Jestem wdzięczna tej placówce, że postawiła na człowieka a nie papierek, którym się legitymuje.

Praca z dziećmi mnie inspiruje oraz daje wiele radości. Jest dla mnie motywacją do ciągłego rozwoju, dlatego też postanowiłam rozpocząć studia o kierunku pedagogicznym.

Możliwość obserwacji i uczestniczenia w rozwoju tych małych istnień, daje mi ogromną przyjemność, a każdy uśmiech jest szczególnym podziękowaniem za moją pracę. Zawsze porusza mnie prawdziwość dziecięcych uczuć i to, jak doskonale dorosła osoba, niebędąca rodzicem, może pomóc dziecku w upiększaniu codziennego życia. Mi osobiście najbardziej podobają się zajęcia z elementami sensoryki: malowanie rączkami i nóżkami. Oczywiście, wiąże się z tym sporo sprzątania, ale zachwyt dziecięcy nie ma sobie równych po udanej zabawie. Dzieci uwielbiają także zabawy z chustą animacyjną oraz wszelkie ćwiczebne akrobacje typu ścieżka zdrowia: po zakończonej zabawie wszyscy leżymy na dywanie śmiejąc się do utraty sił.

Zapraszamy do naszego żłobka! Tu dzieci mają jak w raju!