Pracuję zawodowo od ponad 25 lat, z czego 20 w korporacji, gdzie oprócz współpracy w grupie administratorów sprzedaży, przez ostatnich 10 lat prowadziłam fundację dobroczynną. Branża opieki nad małym dzieckiem to dla mnie nowość, choć z racji posiadania 4 własnych  dzieci ( w roku 2020: trojga nastolatków i pierwszoklasistki) dysponuję dużym doświadczeniem w kontaktach z najmłodszymi.

Bardzo cieszy mnie możliwość tworzenia żłobka moich marzeń. Takiego, do jakiego chciałabym, aby uczęszczały moje pociechy. Z moich doświadczeń wynika, że zbiorowa opieka edukacyjna uśredniając, zazwyczaj podcina dzieciom skrzydła niż ich dodaje. Postanowiłam, że jeśli tylko będę miała w życiu taką szansę, zrobię wszystko, aby żłobek nie był przechowalnią a raczej miejscem ciepłym, kochającym i bezpiecznym a nade wszystko inspirującym oraz umożliwiającym dzieciom naturalnie radosną eksplorację otoczenia.

Bliska jest mi filozofia porozumienia bez przemocy (NVC) oraz elementy wychowania wg. Marii Montessori. Jako rodzic podążałam za rozwojem dzieci i wspierałam je w tych obszarach, z których czerpały swoją siłę – okazuje się, że korzystałam z Teorii Inteligencji Wielorakich. Uważam, że śpiew i muzyka umożliwiają dzieciom harmonijny rozwój w pięknym kształcie, a wszelkiego rodzaju zabawy sensoryczne, które w naszym żłobku są chlebem codziennym, dodatkowo wzmacniają poczucie ciała a w efekcie budują pewność siebie dziecka. Zajęcia fizyczne pomagają dzieciom rozładować nadmiar energii i nie bez powodu mówi się, że ruch to zdrowie.

Szczęśliwe dzieci w żłobku to efekt dobrych i mądrych opiekunek. Rekrutując personel do naszej placówki kierujemy się przede wszystkim pełnym szacunku stosunkiem do dziecka jako małego człowieka oraz umiejętnością współpracy w grupie. Nieustająco zachęcamy nasze Ciocie do poszukiwań ciekawych inspiracji, jak projektować przyjazne dziecku i ciekawe zajęcia. Sięgamy także do propozycji oferowanych przez rynek: kontakty z szeroko pojętą sztuką oraz zwierzakami to nasze pomysły na rozbudzanie dziecięcych zainteresowań.

Zapraszamy serdecznie żłobka pełnego Radosnych Dzieciaków na Mokotowie!