Dzieci są dla mnie kopalnią pomysłów i ogromnych pokładów pozytywnych emocji. Codziennie w swojej pracy odkrywam, jak bardzo są kreatywne i jak wiele maja nam dorosłym do przekazania.

Opieka na nimi nie jest mi obca, gdyż miałam możliwość uczyć  w ramach korepetycji domowych.

Praca nad nimi nie należy do najłatwiejszych, lecz daje ogromna satysfakcję, zwłaszcza wtedy, gdy widzę ich postępy podczas zajęć sensorycznych i codziennych zabaw. Dla mnie w życiu malucha podstawą są zajęcia ruchowe, gimnastyka. Staram się w naszym żłobku codziennie organizować takie zajęcia, gdyż ruch jest dla dzieci wyładowaniem nagromadzonej energii.  W połączeniu z  muzyką dzieci bardzo szybko rozwijają swoją koordynację ruchową.

Codziennie rozradowane buźki dzieci motywują mnie do pogłębiania wiedzy na ich temat i szukania nowych pomysłów, aby każdy dzień był przeżyty jak najciekawiej. Zaufanie, jakim darzą mnie rodzice dzieci sprawia, że stawiam sobie za priorytet ich bezpieczeństwo oraz stworzenie w żłobku atmosfery pełnej domowego ciepła.

W swoim życiu poświęcam się wielu pasjom, zwłaszcza sportowym: bieganie oraz jazda na rowerze. Mieszkając w pobliżu kompleksów leśnych i rozlewiska rzeki Bug, mam idealne warunki do spełniania swoich energetycznych marzeń.